info@hesamasiaban.ir

همراه : 6620 310 0915  -  6620 310 0939

برترين مطلب هفته

exercices

گر شما هم مانند بسیاری از افراد فکر میکنید که برای بدست آوردن تناسب اندام در خانه،احتیاج داریدهزینه زیادی را صرف وسایلی مانند تردمیل ادامه مطلب

لیست خوردنی ها و برنامه غذایی که به آقایان انرژی می دهد

صبحانه کم چرب و پر انرژی : صبحانه مهمترین وعده غذایی است و گرسنگی شدید را بین صبحانه و شام حس می کنید . از غذاهایی مثل غله و جو استفاده کنید این مواد کربوهیدرات و فیبر دارند و باعث اضافه وزن نمی شود قبل یا بعد از باشگاه از غذاهای حاوی سفیده تخم مرغ یا گوشت استفاده کنید.

خوردنی هایی که نیاز به جویدن زیاد دارند: غذا خوردن خیلی به گرسنگی مربوط نمی شود ، میل به جویدن افراد را چاق و تنبل می کند ممکن است ساعت ها بعد از صبحانه خوردن گرسنه نشوید اما به محض اینکه شروع به کار می کنید دوست دارید چیزی بجوید بنابراین می توانید از بادام، گردو ، تخم کتان ، تخمه آفتابگردان و خرما استفاده کنید.

ناهار: می توانید در وعده ناهار غذایی کربوهیدرات دار یا چرب مثل دسرها یا سیب زمینی سرخ کرده و سالاد های سبز یا گوشت سرخ شده یا دودی استفاده کنید.

نوشیدنی های نیروزا : نوشیدنی ها بهترین چیز برای بالا بردن انرژی هستند و سنگین نمی باشند چون جامد نیست و اگر در بعد از ظهر واقعاً احساس خستگی می کنید از آب پرتقال به جای قهوه و چای استفاده کنید.

بنشن : حبوبات باید به عنوان یک غذای پر انرژی در وعده های آقایان باشد حبوبات منبع خوبی از پروتئین کربوهیدرات و چربی است.

میوه ها : میوه ها سرشار از ویتامین ، مواد معدنی و فیبر هستند و باید در رژیم غذایی آقایان گنجانده شود موز حاوی پتاسیم و فیبر است و از گرفتگی عضلات جلوگیری می کند و برای سلامت ماهیچه ها مناسب است .

زود شام خوردن: ابتدا تا حدی که می توانید زود شام بخورید غذای آقایان باید حاوی پروتئین باشد اما معنی آن این نیست که همیشه گوشت بخورید سعی کنید از غذاهای دریایی که برای سلامتی مفید است هم استفاده کنید.

 

برند هاي ورزشي

adidasconversepumamizunolottonikespaldingkappaumbro

درباره باشگاه

این وب سایت در حال به روز رسانی می باشد

 وبسایت : hesamasiaban.ir

همراه : 6620 310 0915

همراه : 6620 310 0939

ورورد کاربران

ساعات كاري

17:30 الی 21:30
روزهای زوج
19:30 الی 21:30
روزهای فرد
.
.
.
.
.
.
.
.
هرشیفت تمرین یک ساعت میباشد.
.